Impotencja nie jest już dłużej tematem tabu!

Nie należy wstydzić się zaburzeń erekcji, gdyż jest to choroba, jak każda inna, która musi być wyleczona. Lekarze, którzy pomagają w tego typu dolegliwościach to seksuolog bądź urolog, a jeśli przyczyna choroby tkwi w głowie należy jednoznacznie udać się do psychologa. Jednakże impotencja to choroba o której należy porozmawiać z partnerką, mimo, iż z technicznego punktu widzenia choroba jej nie dotyczy, gdyż nie jest ona chora fizycznie, odczuwa ona skutki tej choroby w zdecydowany sposób.

Mężczyzna z zaburzeniami erekcji , nawet jeśli aplikuje kamagrę , oprócz braku erekcji odczuwa również nieprzyjemne skutki odnośnie pogorszenia nastroju, spadku samooceny, braku dobrego humoru i tutaj również kobieta musi bezustannie żyć z partnerem, który jest co to dużo ukrywać w nie najlepszej kondycji. Jeżeli nie zna ona przyczyn takiego stanu rzeczy może myśleć ona o zbliżającym się rozstaniu bądź zdradzie partnera, co dla wielu kobiet stanowi ogromny cios. Jeżeli jednak panowie stawiają od początku na szczerość (przysięgają na ślubie), problem może zostać bardzo łatwo rozwiązany. Kochająca partnerka daje niesamowite wsparcie w tym trudnym czasie. Nie wywiera presji na partnerze, daje mu czas, aby doszedł do siebie, a czasem jest ona osobą, która pchnie do odwiedzenia lekarza, który jak wiadomo jest jedyną deską ratunku dla impotenta.

Wizyta u lekarza może być bardzo stresująca dla niektórych mężczyzn, jednakże obecność kobiety jest w stanie wiele ułatwić, gdyż spojrzenie pełne miłości, trzymanie za rękę bądź przyjacielska dłoń na ramieniu jest w stanie pomóc przy wykrztuszeniu problemu z którym przyszło się do specjalisty. Każdy problem rozwiązywany w dwójkę wydaje się łatwiejszy, a rozwiązanie metody leczenia to nieskomplikowane zadanie.  Tym bardziej, że wyleczenie z impotencji może odbywać się dzięki spożywaniu malutkich tabletek dostępnych na receptę i problem nie jest już dłużej problemem.